Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Kargowa - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Morelowe,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł67 m² 27,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich, mieszkanie z balkonem 3 pok, 67m2, iiip. z windą wynajem 1850zł *do negocjacji Do wynajęcia funkcjonalnie zaaranżowane duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zdrojowe,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

2 400 zł43,52 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,52 m , zlokalizowanego przy ul. F. Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Centrum,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

2 400 zł49,85 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe W przy ul. Prostej 45a W zielonej górze. To ultranowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na cenionym osiedlu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Nowa Sól

Nowa Sól(Kargowa + 31 km)

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament, zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje jego świeżość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

3 200 zł44,38 m² 72,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,38 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w apartamentowcu w Zielonej Górze przyul. Nowej. DO dyspozycji najemcy dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Nadodrze,Głogów(Kargowa + 47 km)

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 35 m, położona na parterze budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie. Mieszkanie jest dostępne jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,20 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Andromedy. Lokal jest jasny, funkcjonalny i gustownie urządzony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Lisia

Winnica,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

2 300 zł45,93 m² 50,08 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Centrum,Zielona Góra(Kargowa + 28 km)

2 050 zł35,60 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dużym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynek

Kargowa,lubuskie

2 975 zł170 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 170,00 m2, składający się z 5 pokoi, kuchni, spiżarni, wc oraz łazienki z wc. Ogrzewanie gazowe. Doskonała lokalizacja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Kargowa,lubuskie

1 299 zł42 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowe, nigdy dotąd nieużywane, ciepłe i jasne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, położone niedaleko Zielonej Góry I Wolsztyna. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kargowa

Kargowa,lubuskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dom do całorocznego zamieszkania w cenie mieszkania. Wszystko w pełni wyposażone i urządzone ze smakiem. Dzierżawa na dłuższy okres - czym dłużej tym taniej (2000-3000zł/mc). Piękna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij